Reply on: Vladimír #1255:
Myslim, ze po presmerovani na paralelnu ulicu odlahne cestujucim, vodicom aj autobusom, a ti co sa "zasluzili" o tie priblble testery perovania a tlmicov, nech slapu na vzdialenejsie zastavky. Blbe je akurat na linke 30 vychadzanie na Prazsku, tam by to chcelo zrkadlo a cesta tiez nie je v bohvieakom stave, a na Partizansku (linka 33)sa asi tiez blbo toci.
Vladimír
Re #1248 student: Cestovný poriadok nie je ideálny. To niekto ani netvrdí. V súčasnosti sa pripravuje jeho komplexná zmena. Zase ale ruku na srdce - objektívne - koľko ľudí denne ide práve z Čermáňa práve na Klokočinu práve tak, aby tam bol presne o 9.00?
Ale cestovný poriadok BUDE lepší.