Reply on: SorNB18 #21010:
Na akom voze jazdíte?
. Alebo vieš čo? Mám lepší nápad. Choď si to raz vyskúšať miesto neho a uvedomíš si že aj vodič je len človek a nie stroj a sem-tam sa stane že sa pozabudne.
a SAD Nitra mozno preto ze uz vtedy zacali spolupracu