Co sa dnes deje s trolejmi?Mam pocit,ze dnes rano boli vsetky nahradene busmi.Nedali sa otvorit dvere garaze?A ten pohlad na preplnenu malu karosku na L71!
K L4 som dnes dostal vysvetlenie,ze DPMK vytvorilo viac trhanych sluzieb s dvojickami na posilnenie liniek.Pre vodica to znamena asi tolko,ze rano musi vstat na 3kolecka L4, potom ma o cca 8,30 koniec,no o 12,30 nastup na R.Kde su vsak solo vozne,ktore by mali jazdit na linkach v nocnych hodinach,sa mi nepodarilo zistit.Mozno su vo vozovni a vodici nastupuju neskor,alebo v case spicky premavaju na inych linkach (2,R)
K L4 som dnes dostal vysvetlenie,ze DPMK vytvorilo viac trhanych sluzieb s dvojickami na posilnenie liniek.Pre vodica to znamena asi tolko,ze rano musi vstat na 3kolecka L4, potom ma o cca 8,30 koniec,no o 12,30 nastup na R.Kde su vsak solo vozne,ktore by mali jazdit na linkach v nocnych hodinach,sa mi nepodarilo zistit.Mozno su vo vozovni a vodici nastupuju neskor,alebo v case spicky premavaju na inych linkach (2,R)
Ale inac aj plny suhlas.
Ani vsetko oranzove nie je jasne.:-)
Vladimír
3514 - L71
5203 - L72
5223 - L72
Prieskum vyťaženosti L14 v špičkovom režime:
Spoj o 14.31h zo Slovenskej prišiel s 11 ľuďmi. Kde nastúpili neviem, ale všetci vystúpili na stanici a ďalej pokračovali traja pristúpivší cestujúci.
O 14.29h smerom na stanicu prišla 6266 s troma ľuďmi na palube. Jeden vystúpil na stanici a jeden pristúpil, takže smerom k Pošte 2 šli (až) tri osoby. Jeden cestujúci vystúpil pri Žel. nemocnici, ďalší na Alvinczyho a posledný na Svornosti. Tam aj nastúpil nejaký zblúdilý cestujúci, ktorý vystúpil na Slovenskej.
Vivat efektivita dopravy DPMK! Hlavne, že sa na Ťahanovce, či KVP ľudia nepomestia.
Nie som si istý, ale mám dojem, že vodič 6266 bol ex-vodič 6367. Akurát mi nesedí, že šiel rýchlejšie ako sa zvykla pohybuvať 6367. Ale inak zaujímavý človek. Pri označníku zastavoval zásadne na úrovni zadku, proces zatvárania dverí začínal, keď po odchode radil už dvojku, pri trojke sa akurát dvere zavreli