Reply on: Esicko #249:
Opravim Ta, co sa tyka preferencneho prejazdu v pozicii z vedlajsej cesty, takyto bod je v KE len jeden, a to krizovatka Nam. osloboditelov-Bottova.
V druhom pripade je prejazd elektriciek v pozicii na hlavnej ceste, takze tu sluzi svetelna signalizacia nie ako preferencny, ale bezpecnostny prvok, aby sa pri zvysenej povolenej rychlosti automobilovej dopravy predislo koliznym situaciam. Vodici IAD vo vacsej rychlosti skor zaregistruju svetelnu signalizaciu, nez dopravne znacky daj prednost elektricke.
.
. 3. Mozno maju od dispecerov prikaz aby tam isli pomaly. 4. Mozno su kolajnice v dezolatnom stave a tak sa vodici obavaju vykolajenia. Ak ten usek poznas vyber si spravnu odpoved
Esicko