no tie Combina od Siemensu by tiez neboli zle ? ked uz nieco kupit tak poriadne nizkopodlazne briky ako vravim nie polovicate riesenia teda ciastocne nizkopodlazne -Varia ktore mimochodom ani nie su najnovsie briky ,opakujem len kvazi nove prerobene T3 (aj zvonku ich dost pripominaju) ,takze ja som za T15 od Skody v kombinacii s Combinami od Siemensu a samozrejme za priebeznej vymeny kolajiska ,kedze to je podmienka nutna,nepotrebujeme si predsa hned po zakupeni tie briky znicit, cize nech to uz budu akekolvek nove modely,zakladom bude vymena kolajiska v co najrychlejsom moznom termine..
jt
- krajnica nie je jazdný pruh,
- odbočovací pruh slúži na na odbočenie, nie pre jazdu rovno. Cez plné čiary neprechádzame a šípky neignorujeme,
- keď je maximálna povolená rýchlosť upravená dopravnou značkou na 80 alebo 100 km/h, tak nejazdíme 40-tkou, pokiaľ si to nevyžadujú okolnosti, alebo nadbeh,
- v prípade, že máme meškanie v trvaní polovice jazdnej doby celého spoja (!!!), nedávame prednosť kolegom tam, kde nemusíme.
Ďakujem.