Reply on: romeo #65360:
Ide o to, že podmienky fondov nehovoria len o výške sumy (tam má BA kraj skutočne nižšie možnosti než zvyšok republiky), ale aj o konkrétnych účeloch, na ktoré môžu byť peniaze použité. Programy platné mimo BA jednoducho stavbu tratí neriešia, tj. nedovoľujú. Takto si ich vypracovala a schválila sama slovenská vláda okolo r. 2006-2007.
pre Košice platia zjednodušené podmienky, že my by sme dostali peniaze iba vtedy, ak by sme si napríklad kúpili trolejbusy a zároveň nahradili nejakú autobusovú linku? resp. ak by sme si kúpili trolejbusy? Alebo peniaze na nové trolejbusy by sme dostali, ak by sme nahradili autobusovú linku trolejbusovou a zároveň by sme si troleje potiahli za svoje?
S499.1023
Rudyke902: Urážal by som možno BMka alebo Shortyho, keby som ich takto tituloval. U teba ide o púhe konštatovanie reality.