Reply on: KVKV #80714:
Na NO pridu po dvojiciach, kedze cestou je Jakabov Palac kde sa vojdu len dva busy za sebou. Podla mna, nemusia na NO zachadzat vsetky Nky. Napr ta co ide smerom na mlynsku bastu a na jazero, pre tie to je velmi zbytocna zachadzka. Predsa staci sadnut 5 minut skor na hocijaku Nku smerom na stanicu a tam prestupit.
KVKV
U nočákov by mi to prechádzanie od Hiltonu k domu techniky ani tak nevadilo, nočné spoje väčšina ludí nevyužíva každodenne. Vadí mi to ale dosť cez deň. Vadia hlavne pešie trasy pri prestupoch ed-ad. Vyriešiť sa to dalo pekne, ale bohužial pri rekonštrukcii tratí to nikoho nezaujímalo. Stačilo OBOJSMERNE zriadiť zastávky ed pri dargove a na južnej. Mne ide hrozne na nervy ak idem sedmičkou na NO chcem ísť do centra a musím sa vracať z Južnej /TO JE NA HLAVU!/ A skutočne nevidím problém v tom, ak by spoje smerujúce zo štúrovej na stanicu zastavovali pri dargove a aj za križovatkou ako dnes. Inde je to bežné. Skrátilo by to výrazne turistiku na NO.
(konečne zareagovali pri radnici /L7/ ,ale ako to už v KE býva , tak polovičate, diletantsky) viď príspevok nižšie /Granite01/