Reply on: cybernetic #72475:
Však je to dobré, že sa kupujú. Ale prečo sa s tým začalo až teraz, keď tie vozy sa mohli zakúpiť už skôr? Lebo SMER dostáva v Košiciach na papuľu a Raši a spol. si chcú ešte košických voličov pred voľbami "kúpiť"? ?
uvidime.
Dimi