Reply on: Rudyke902 #72494:
Ty si ako v poriadku hej? načo tahat 19stku na koniec Jazera ked tam po celej trase chodia električky? rovno potom zrušme na jazero električky lebo už stracaju zmysel uplne a hura autobusy sa nam bude vliect cez cele Jazero slimačim tempom lebi tam to ani inak nejde..Chorí jazerčania...? ?
dufam že to aj bude zrealizovane... konečne aj pre vodičov kulturnejšia konečna ako pri NAPAJADLACH.
110mat110
Tu sa natiska otazka. Mame meniarne ktore podporuju rekuperaciu?