Reply on: afeno #72476:
Tak nech už je spolufinancovanie a percento TD aké je, opakujem (a zároveň trvám na tom), že bez porovnania výdavkov na staré a nové priamo od DPMK, neprijímam argument ku zrušeniu resp. nepodpore trolejbusov typu "výdavky za aktuálnu starinu".
uvidime.
Davidoshmhd