Reply on: romeo #72457:
vtedy "sa to nedalo", lebo trolejbusy sú neefektívneTých 8% výkonov z celej MHD na prakticky jedinú linku (s odbočkou do Myslavy) je myslím si veľmi slušné číslo. A ak berieme 71 a 72 spolu tak má najlepší interval zo všetkých liniek v meste, cez PD výpravu 18 vozidiel (čo nemá žiadna iná linka), navyše 2 až 3 trolejbusy jazdia aj v noci.
? ?
Yogi616