Reply on: Tatranka #72360:
ze ich mali vela ta preto predavali ? tak potom naco kupovali a potom predavali to nedava logiku nie asi?.............?
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
veteran