Reply on: slavo69KT #72363:
Načo kupovali? Odpoveď hľadaj napr. aj tu: http://imhd.sk/ke/media/mn/00000837/Plany-do-buducnosti-Plan-elektrickovej-siete-na-rok-2010-1989.pdf
,aspon ze tie busy mame ,a z elektricky snad na vianoce budeme mat aspon dve
Tatranka
Aj netrakčné jednotky Viaggio comfort alias Railjety mali byť pôvodne v metalických lakoch,nakoniec sa od toho odstúpilo z praktických a finančných dôvodov...?
Takže pre KE jedine unifik,keď už to zaviedli, tak nech sa to robí dôsledne...?