Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: gabo5607 #71772:
tie čo majú KE značky sú už v katalógu, iba 5707 som si nepoznačil čísla, tak nemá ?
Reply on: Riks #71774:
Hej, zapomnul som že už sú tu čisla . A nick zatial nemením ?
Reply on: gabo5607 #71772:
Trocha sa tu pohrab a zistíš všetky. ?
Reply on: gabo5607 #71772:
Bude z teba Gabo5707? ?
Reply on: Riks #71770:
Áno, od pondelka sa zapoja dalšie Sory do premávky. Zopár čísel viem, ale nechajte sa prekvapkať ?
Reply on: Alex06 #71765:
Vcera som siel poloprazdnym 12m sorom na 25ke a mal co robit s peresskym kopcom
Kona: Neviem čo sa všetci čudujete, opozícia sa žrala, keď bola pri moci, tak si ľudia vybrali inú bandu.

Alex06: Tu by bolo dobré už hocičo. O 10 rokov bude podnik revať, že naraz dožíva tých 127 vozov.

tbus: To bol skôr oznam než otázka. ?

Začul som info, že od pondelka budú v premávke ďalšie vozy.
Reply on: Kosican.88 #71768:
nie nič sa neorganizuje
alebo nie chcem sa nato len tak z zvedavosti spýtať či sa plánuje rozlučkova jazda na zajtra alebo nie
Plánuje sa rozlučkova jazda posledným autobusom Karosa B 741 z evidenčným číslom 3002 ( ex 6602)
Reply on: Triplex #71764:
...aj Tnb18 by mohlo byt,ak uz chcely sor.
Reply on: Triplex #71764:
Uvidime o 10 rokov co bude,len nech nezdrazie nafta a nech bez problemov vytiahnu na furcu v spicke.
o takom niecom mozme momentalne zial len tisko snivat http://www.solarisbus.com/vehicle/trollino-18 ?
Reply on: romeo #71757:
"Výmena" ekologických trolejbusov za neekologické autobusy nieje v súlade so zdravým rozumom. Teda aspoň u tých normálne zmýšľajúcich ? ? ?
Čo sa týka volieb, tak hlavné slovo majú starší ľudia, ktorí volia stále toho istého človeka. Citujem: "Ja volím len Trebuľu, pustiť tam niekoho iného (či už starého, alebo mladého neskúseného človeka čo prd vie) aby začal všetko prekopávať... A nebodaj aby to bol niekto z opozície. Opozícia musí mať stále niečo proti. Keď vládli oni ani dohodnúť sa nevedeli, a teraz sa navzájom hryžú ako psy..." ?
Reply on: TA #71751:
Presne na to som myslel, na to som naražal aj ja.. Nielen u dvojičkových suprav (aj 620+621) ale aj KT tušim 536 to ma tak,, diel "A" a diel "B" iný jas vonkajšich.. Naposledy KT 500 vnutorný diel B slabý jas, diel A silný jas.. Viem že to nieje dane len výrobcom, a do tých KT a T6 sa montovali tie EM testy hromadne, dá sa to určite nastavit - len žiaľ je smutne - tak ako píšeš. za ten čas čo su tam to nieje nikto schopný zosuladit - a ani počas SP, ani VP voza.. Kolko z tých vozov bolo už na prehliadkach a nie raz - no na to sa asi každy vykašle - aj ked podľa mna to nemôže biť veľký problem to skontrolovat aspoň pri prehliadkach a zosuladit to.. ?
Žial je to vizitka našho DP. ?
Reply on: myslavcan #71759:
V takom prípade půjdeme z bláta do louže. Títo dvaja (Bauer a Raši) si môžu akurát tak ruky podať.
Reply on: Tatranka #71758:
No neviem, či by našli zvoliteľnejšieho kandidáta... Paška je rád tam kde je, viceprimátori utrpeli riadne fiasko v krajských voľbách... Ostáva len on... Ale či bude alebo nebude kandidovať, tak ja ho voliť nebudem 😃 A jediný, kto by ho mohol poraziť je Bauer...
Reply on: myslavcan #71746:
A kde berieš istotu,že bude kandidovať??
Najvyšší súdruh je pripravený pre Slovensko.Len naporcovať,osmažiť a môže sa podávať bezdomovcom...?
Ide doposiaľ o najväčšiu obnovu vozového parku v histórii DPMK, ktorá zvýši komfort pre cestujúcich a zároveň bude znamenať postupné vylúčenie trolejbusov z hromadnej dopravy. ? ja grcám, toto sa im nesmie prepiecť

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.