Čo sa týka volieb, tak hlavné slovo majú starší ľudia, ktorí volia stále toho istého človeka. Citujem: "Ja volím len Trebuľu, pustiť tam niekoho iného (či už starého, alebo mladého neskúseného človeka čo prd vie) aby začal všetko prekopávať... A nebodaj aby to bol niekto z opozície. Opozícia musí mať stále niečo proti. Keď vládli oni ani dohodnúť sa nevedeli, a teraz sa navzájom hryžú ako psy..." ?
Presne na to som myslel, na to som naražal aj ja.. Nielen u dvojičkových suprav (aj 620+621) ale aj KT tušim 536 to ma tak,, diel "A" a diel "B" iný jas vonkajšich.. Naposledy KT 500 vnutorný diel B slabý jas, diel A silný jas.. Viem že to nieje dane len výrobcom, a do tých KT a T6 sa montovali tie EM testy hromadne, dá sa to určite nastavit - len žiaľ je smutne - tak ako píšeš. za ten čas čo su tam to nieje nikto schopný zosuladit - a ani počas SP, ani VP voza.. Kolko z tých vozov bolo už na prehliadkach a nie raz - no na to sa asi každy vykašle - aj ked podľa mna to nemôže biť veľký problem to skontrolovat aspoň pri prehliadkach a zosuladit to.. ?
Žial je to vizitka našho DP. ?
No neviem, či by našli zvoliteľnejšieho kandidáta... Paška je rád tam kde je, viceprimátori utrpeli riadne fiasko v krajských voľbách... Ostáva len on... Ale či bude alebo nebude kandidovať, tak ja ho voliť nebudem A jediný, kto by ho mohol poraziť je Bauer...
Ide doposiaľ o najväčšiu obnovu vozového parku v histórii DPMK, ktorá zvýši komfort pre cestujúcich a zároveň bude znamenať postupné vylúčenie trolejbusov z hromadnej dopravy. ? ja grcám, toto sa im nesmie prepiecť
urcite je aj pri vonkajsich, najlepsie to vidiet uplne vzadu na citelisoch, pri pridavani plynu stmavnu niekedy az uplne, potom sa znova postupne rozsvecuju ?
Spomínalo sa tu, že jas sa dá nastaviť. Preto aj niektoré dvojičky majú rôzny jas u jednotlivých displejov. Viď napríklad 614 a 615, kde za tých niekoľko rokov nie je nik schopný zosúladiť jas bočných displejov.
Pokiaľ viem, EMtesty majú jas nastavovaný senzorom podľa intenzity okolitého žiarenia. Ak senzor blbne, tak tuším vtedy svieti na plný výkon (veď ešte nedávno boli sťažnosti na "oslepujúce" displeje)...
Alex06