Kona: Neviem čo sa všetci čudujete, opozícia sa žrala, keď bola pri moci, tak si ľudia vybrali inú bandu.
Alex06: Tu by bolo dobré už hocičo. O 10 rokov bude podnik revať, že naraz dožíva tých 127 vozov.
tbus: To bol skôr oznam než otázka. ?
Začul som info, že od pondelka budú v premávke ďalšie vozy.
Alex06: Tu by bolo dobré už hocičo. O 10 rokov bude podnik revať, že naraz dožíva tých 127 vozov.
tbus: To bol skôr oznam než otázka. ?
Začul som info, že od pondelka budú v premávke ďalšie vozy.
A jediný, kto by ho mohol poraziť je Bauer...
Kona