Jeden šmejd, nepodarok, šrot, odpad to je celý Emtest, odkedy je v KE ešte neurobili nič tak aby to fungovalo. Stále sú tam nejaké chyby, nedorobky a neviem čo všetko. Na mieste DP a mesta idem do Žiliny a otrieskam im to všetkym o hlavu aspoň 10 krat a pýtam späť peniaze. ? ?
Peter55