Reply on: master5228 #68525:
urobila sa aktualizácia a zabudlo sa na vytvorenie nejakých súborov?U bočných panelov sa pre zmenu rozmohli dočasné výpadky – 612, 615, 621, 701 (Veronike nefungujú sem-tam všetky panely).
Bohužiaľ negatívne pre nás a pozitívne pre istých ľudí....
Isidor
Vtipnejšie je, že v podkladoch sa nikde neuvádza, či autobusy majú byť naftové alebo CNG. Asi je DPMK jedno, koľko to bude žrať v prevádzke, hlavne aby pri kúpe bolo najlacnejšie...alebo je v zákulisí už všetko dohodnuté ?