Jeden šmejd, nepodarok, šrot, odpad to je celý Emtest, odkedy je v KE ešte neurobili nič tak aby to fungovalo. Stále sú tam nejaké chyby, nedorobky a neviem čo všetko. Na mieste DP a mesta idem do Žiliny a otrieskam im to všetkym o hlavu aspoň 10 krat a pýtam späť peniaze. ? ?
Ide o chýbajúce súbory v novej aplikácii. Chýbajú súbory konfigurácie 2x prednej 0.5TG tabule, komunikácie s BUSE perifériami (okrem vonkajších BUSE panelov, tie fungujú) a ešte zopár detailov
neviem, či som nepostrehol nejakú zmenu alebo niečo iné, ale v poslednej dobe si všímam, že na vnútorných Buse infopaneloch sa v električkách počas jazdy medzi zastávkami nezobrazuje nič. Náhoda či úmysel ostatnej aktualizácie informačného systému?
Zahrnutie energetických a emisných nákladov do verejných súťaží totiž vyžaduje európska smernica 2009/33/ES. No a v Košiciach sa s ňou skrátka vysporiadali tak, že týmto kritériám prisúdili ohromujúcu váhu 1%.
Vtipnejšie je, že v podkladoch sa nikde neuvádza, či autobusy majú byť naftové alebo CNG. Asi je DPMK jedno, koľko to bude žrať v prevádzke, hlavne aby pri kúpe bolo najlacnejšie...alebo je v zákulisí už všetko dohodnuté ?
tak to je gól. Gratulujem, gratulujem, gratulujem autorovi. Prečo rovno nezadajú objednávku konkrétnemu dodávateľovi? Veď sa môžu obhájiť časovou tiesňou.
To snáď nemyslia vážne! Kritériá, podľa ktorých sa rozhoduje 98% cena, 1% prevádzkové náklady a 1% emisie. To čo za "odborníka" s veľkým D vytvoril tie kritériá? Moje nervy...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
jt
To snáď nemyslia vážne! Kritériá, podľa ktorých sa rozhoduje 98% cena, 1% prevádzkové náklady a 1% emisie. To čo za "odborníka" s veľkým D vytvoril tie kritériá? Moje nervy...