Pozdravujem vás páni. Už celé roky sledujem túto stránku aj túto diskusiu, no zapájam sa až teraz
Vyprovokoval ma k tomu jeden článok, ktorý som dnes čítal, ktorý pojednáva o faktickom zrušení električkových liniek tak ako ich poznáme dnes a nahradení týchto liniek iba troma linkami, ktoré križujú naprieč mestom a pretínajú sa na Staničnom námestí. Nakoľko to považujem za zaujímavý námet na diskusiu, tak si dovoľujem pripojiť spomínaný link:
http://www.blogovisko.sk/radikalny-rez-pre-kosicku-mhd.html
Vyprovokoval ma k tomu jeden článok, ktorý som dnes čítal, ktorý pojednáva o faktickom zrušení električkových liniek tak ako ich poznáme dnes a nahradení týchto liniek iba troma linkami, ktoré križujú naprieč mestom a pretínajú sa na Staničnom námestí. Nakoľko to považujem za zaujímavý námet na diskusiu, tak si dovoľujem pripojiť spomínaný link: http://www.blogovisko.sk/radikalny-rez-pre-kosicku-mhd.html
TA