Reply on: Citelis Maniak #68398:
Aj ja som si to všimol, spolu s inými perlami, ktoré sú písané v dispečerskom fóre.Vidím, že palubáky majú ešte stále problém ak autobus preletí zastávku na znamenie, tak už nestihne zahlásiť nasledujúcu, pretože v tom čase ešte hlási tú ktorú práve prešiel, toto sa stáva stále na ceste do/zo Šace. Staré palubáky odignorovali hlásenie nasledujúcej zastávky úplne, nové odseknú prvú časť a zahlásia len zbytok (zastávka je na znamenie).
Potom sa to ešte vhodne dokombinuje a ak vodič preletí valcovne, tak odreže prvú časť Učňovskej a zahlási: Zastávka Valcovne U.S. Steel, U.S. Steel Rolling Mill, zastávka s povinným nástupom prednými dverami

Palubák by mal mať funkciu, že si uloží všetko čo má zahlásiť do pamäte, a potom by to postupne prehral, aby nevznikali takéto "dvojité" hlásenia ?
TheMHDmarek