Patrilo by sa premenovať už roky imaginárny Krajský úrad na Obvodný, skrátiť zbytočne dlhé názvy o dementnú príponu "mesta Košice" ako Magistrát, Bytový podnik, Dopravný podnik. Ďalej Bosákova vznikla vraj preto, lebo sa tam 2 školy vadili, po ktorej sa bude volať zastávka. Pokiaľ viem, jedna z nich zanikne, čiže nebude problém to konečne nazvať po niečom významnom.
No ale čo by som chcel od mesta... hlavného mesta kultúry, ktoré názvom ulice vzdáva hold páchaniu trestnej činnosti, veď PYTLIACKA ulica je úžasná...
No ale čo by som chcel od mesta... hlavného mesta kultúry, ktoré názvom ulice vzdáva hold páchaniu trestnej činnosti, veď PYTLIACKA ulica je úžasná...
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
slavik052