Reply on: veteran #68372:
Vrabce,čo to čvirikali boli zastrelené vzduchovkou ? Kým sa nezačne robiť,tak to beriem s rezervou...
Oni museli asi primátora pekne podplatiť aby z naozajstného námestia už nebolo námestie ako bývalo. ? A k premenovaniu zastávky Námestie osloboditeľov...zásadne nemeniť, alebo dobre nech premenujú na "komerčný" názov, ale nech im Aupark za to platí ? ?
veteran
Mimochodom, vrabce čvirikali, že plánované reko tratí by mali prebiehať v rokoch 2014 a 2015. V roku 2014 trať na Komenského a potom "IDS" cez Kuzmányho na stanicu. Potom zvyšok.