ved solarisy robia aj troleje to vie kazdy a su super tak ako busy, by mohli cely trolejbusovy park zamenit za troleje solarisy + by sa nakupili a zamenili stare busy za nove solarisy, toto by bola podla mna najlepsia a najschodnejsia varianta, myslim ze na tomto sa tu vsetci zhodneme..len ma trapia tie nove briky+vymena kolajnic ,ani zmienka o nich nepadla,zahadne sa o tom mlci..
Ale pointa je tá, že tá B952 ak dobre viem nemá to označenie na zadnej maske, či hej ? a myslím, že ešte vidím dobre
slavik052