Reply on: 110mat110 #67855:
Tak T3Mod je vraj chybná od výroby a na Variu pracujú pracovníci z Pragoimex-u, ale myslím si že nadprúdy dokážu odstrániť aj naše dielne. To že má nadprúdy, tak za to môže buď napätie siete, alebo zlá konfigurácia veľkosti odberu prúdu, takže to môže byť defacto aj chyba od výroby.
Dispecer