Prosím Vás, ktoré používané električkové trate nie sú na samostatnom telese ale sú pojazďované aj IAD alebo inými trakciami MHD? Je nejaká nová električková trať v najbližšom období plánovaná (nemyslím plánovanie typu chceli by sme raz, ale skôr niečo také ako napr. na rok 20xx sa plánuje prepojenie nám. MM s o žel stanicou). Vďaka.
Yogi616
Rudyke902 15.8.2012 12:06 #66734
Reakcia na #66733 od 381+383:
Aj keď po pár dňoch - ďakujem za reakciu a vyčerpávajúcu odpoveď.