Rád by som sa opýtal, čo sa deje s koľajovou križovatkou na NMM. Je tam rozbitý asfalt a odhalené tie kovové spojenia koľajníc (neviem ako sa to nazýva). Pripravuje sa nejaká rekonštrukcia alebo len dávajú nový asfalt alebo neviete niekto čo sa tam deje?
Ďakujem
Ďakujem
Tatranka
http://transphoto.ru/photo/457863/