Reply on: Davidoshmhd #67325:
Fajn, takže som to správne pochopil.
A neviem ako to je z gumami, pripada mi to, že niekto zabudol, že autobusom treba čas od času gumy vymeniť, a zabudli sa objednať. No tu by som rad vedel skutočný dôvod.
rpopo
Vrchna časť jemne od veci, časť môjho prispevku, ktory maš asi na mysli bol akýmsi porovnávaním výluky a normálnej premávky.