Reply on: Davidoshmhd #67320:
Ak to pôjde takto ďalej, budeme na prázdninovej výprave ... Vrchna časť jemne od veci, časť môjho prispevku, ktory maš asi na mysli bol akýmsi porovnávaním výluky a normálnej premávky.
A neviem ako to je z gumami, pripada mi to, že niekto zabudol, že autobusom treba čas od času gumy vymeniť, a zabudli sa objednať. No tu by som rad vedel skutočný dôvod.
tbus
a spomen si na rok 2008, ked bol podobny problem, ze neboli dokonca vypravovane sluzby, pretoze vodici aj ked prisli rano do garaze, nemalina com jazdit. Staci sa prist pozriet cez spicku na VSA, ako je tam pusto, a zas na hornadskej voz na voze