Reply on: Peter55 #59230:
má že po príchode vlaku a je tam uvedené že napríklad 21:53-vtedy je príchod vlaku, ľudia prídu a 5-ky nikde,stojí na obratisku..tak nikto nevie kedy sa jej uráči vyraziť a ako som písal,preto sa všetci natlačia do linky 6
ale fakt by bolo zaujímavé, keby mala Mkové čelá
jt
Re #59222 gabo5607: Od textilných poťahov sedadiel sa už upúšťa. Možno sú krajšie, ale jednak sú náročnejšie na údržbu a menej hygienické. Keď vidím tie sedačky v IK 4xx, alebo Novoplanoch, až mi je zle. Pred pár dňami sa písalo o zvieratkách, ktoré sa údajne týmto spôsobom šíria v Prahe, kde v nových 15 T látkové poťahy sedadiel ani nebudú - http://www.ct24.cz/doprava/112307-tramvaje-svrab-nesiri-ubezpecuje-dopravni-podnik/
Re #59223 no.ev.di.: Tedom má sedačky v interiéri v podstate rovnako rozmiestnené ako SU12. Okrem známych problémov s oceľovými rámami je tiež dosť hlučný, sedieť pri motorovej veži niektorých vozov rovná sa zaťažkávacej skúške ušných bubienkov. To mi na tých vozoch vadí asi najviac.