Len ma trochu zarazilo, že sa Ťahanovčania sťažujú na dopravu v špičke, lebo práve v špičke ju majú na veľmi slušnej úrovni, porovnateľnú s Furčou (ak nie lepšiu) a omnoho lepšiu ako napr. Jazero.
Skôr by som čakal ponosy na dopravu po 19.00. Ak sa chcem vtedy dostať z Palackého na tieto sídliská, tak kým na Ťahanovce idú 2 spoje (L11), na Furču až 8 spojov (L15, 18, 30, 32) za hodinu. Asi každý uzná, že toto je skutočný výsmech Ťahanovčanom do tváre. Nie doprava v špičke.
Skôr by som čakal ponosy na dopravu po 19.00. Ak sa chcem vtedy dostať z Palackého na tieto sídliská, tak kým na Ťahanovce idú 2 spoje (L11), na Furču až 8 spojov (L15, 18, 30, 32) za hodinu. Asi každý uzná, že toto je skutočný výsmech Ťahanovčanom do tváre. Nie doprava v špičke.
balky
Teoreticky by mohlo byt napisane, ze spoje jazdia vo volnych dnoch. V tom pripade by bol problem len s L101, ktora ma odchod od zst v prac.den (piatok)o 23:50, no dosla by v den prac. volna (sobota). Podobne by to s nou bolo aj o polnoci z nedele na pondelok.
Na jednej zastavke by podla CP este nemala L101 jazdit, lebo by bol piatok,cas odchodu 0:00, no na druhej zastavke by na nu cakali ludia uz v sobotu, o 0:01.Podobne to plati aj z nedele na pondelok.
Vidim to tak, ze sa pravdepodobne budu menit CP nocnych liniek.