Reply on: PTI #54893:
Prepacte, ale trosku zavadzate.. 40 minutovy interval je v inych mestach akurat tak na linkach "menej potrebnych".. Nikde nie je na nosnych alebo vytazenych linkach 40 minutovy interval. Je omnoho kratsi. Keby im dali taky, ako pisete, ludia ich zabiju. Momentalne som v Prahe a napriklad tu som si to pozrel a trosku sa usmievam nad vasim prispevkom ?
trošku si vytrhol moje príspevky z kontextu - Peter55 sa sťažoval, že nenadväzuje 15+10 ani trolejbusy +36 .. Vladimír mu vysvetlil, že sa to nedá, lebo 10 nadväzuje na briky atď a 36 nadväzuje na 34 a 19 .. tak ja som len napísala, že netreba posúvať to, čo je fixne naviazané ale to, čo sa dá posunúť
Nikoliatko
1. posunúť trolejbusy tak, aby išli o 5 min. skôr - teda aby naviazali na tú 36tku, keď sa to už naozaj inak nedá - myslím že tým by sa nikomu neuškodilo
2. posunúť 15 tak, aby dokázala nadviazať na 10 a následne skoordinovať 10 so 16, aby aj ľudia z Thc, ktorí chcú ísť do OC Cass sa tam vedeli normálne dostať... ale toto bolo vyslovene robené jedným smerom - aby sa Thc dostali do Cass a Furča do Optimy nech si čaká koľko chce.....