Pozrel som si cenu lexanu - 1m2 cca 10€. Nech má ostrovček 30 m a výška zabradlia je 1.5 m. Cena na materiál aj s uchytením by vyšla na cca 60 €. Mimochodom je to perfektná reklamná plocha. Najvacsi problem je asi ochota to namontovat. (Netvrdim, ze vsade)
Riešia sa tie problémy, ktoré nemali byť, pretože "panely budú spolupracovať s palubákmi", (ne)kompatibilita sa dá vyriešiť, použije sa iba séria piktogramov pre EMtest, zmenia sa fonty a problém nebude ani počet zobrazených bodov. Áno, všetko to bude fungovať, len to chce čas. KOĽKO ČASU?
Byť na mieste Buse, tak sa správam rovnako. A vôbec im to nezazlievam, keď si DP zobral "lepšiu" firmu, nech si to spravuje ona, však od začiatku tvrdili, že zariadenia BUSE budú spolupracovať s EMtestom. A mali pravdu!!! Budú, budú, budú....
Kým nebol EMtest,tak sme ani nepoznali chyby a poruchy zariadení BUSE. Momentálne to netreba komentovať, však ani ich vlastné tabule nespolupracujú... ? ? ?
Firma BUSE Blansko údajne je v súdnom konaní s DPMK kvôli tomu, že neoprávnene zamontoval systém inej firmy (EMtrest) do ich výrobkov. Takže možno aj preto tá neochota...
... bolo by zaujímavé vedieť, koľko ľudí za celú dobu fungovania podniku (tuším už vyše 110 r.) podalo na DP sťažnosť za to, že ich na ostrovčeku električky ošplechalo auto... . ?
Myslím, že v dnešnej dobe im treba peniaze na iné nutnejšie veci... ?
No riesia sa problemy s BUSE panelmi predsa .. To nie je chyba emtestu, ze odchadzaju BUSEcka, ze firma BUSE nechce zaskolit nikoho z DPMK, aby to dokazali opravit a zaroven ze odmietaju vobec do dpmk prist a opravit to.. Ak DPMK chce, aby tabule boli ok, potrebuju ich poslat do Blanska.. Aj to je otazka, ci bude vobec ochota opravit to. Ale to je na dlhsie, ze preco to nejde a kde je v BUSE problem. Nebudem tie veci opodrobna rozpisovat. Proste neochota Buse Blansko riesit to vyslanim servisaka..
Ja nezvaľujem vinu na DPMK, narážal som takisto na tú vetu o tom, že zábrany by nič neriešili. To, čo píše aj eMareq. Jednoducho DPMK namiesto toho, aby hľadal riešenie, tak svoju nečinnosť obhajuje donebavolajúcou sprostosťou. Keď sú v DPMK takí pribrzdenci, čo sa stotožňujú s takouto filozofiou, tak môžme rovno zabudnúť na nejaký progres v oblasti MHD, resp. napredovanie bude ozaj ťažké, ale toho sme svedkami už dennodenne... ?
? Našťastie na dispečing nevolávam, takže moje číslo takto zneužiť nemôžu, ako sa to v jednom prípade stalo, ale keď niekto kecá blbosti, tak je u mňa buď blbec, alebo ho zo seba robí. Za to ja nemôžem, že DPMK má názory typu, že zemeguľa sa neotáča a je stredobodom vesmíru. A ja osobne by som toto prezentoval buď z presvedčenia, alebo za veľa prachov, iné dôvody niesu. ?
" Teoreticky by sa to mohlo dať riešiť sťažnosťou na vodiča, ak si však poškodený v tej rýchlosti a šoku zapamätá poznávaciu značku auta "
--->>> nevedel som, že DPMK prijíma sťažnosti na vodičov áut. Skúsil už niekto takúto sťažnosť podať na DPMK? Asi by sa na neho pozerali ako na blázna.
A koho je to chyba? Ak idem po chodniku, tak logicky nemôžu byť všade zabrany atď a môžem sa uhnuť, ale čo na zastavke?????
1. Komu patria zastavky?
2. Na koho službu čakam a využivam?
3. Takže kto sa ma starať o to aby ma tam neošpliechalo? Tak isto ako sa staraju aby mi nebola zima vo voze a nekvapkalo namňa cez strechu??
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Dimi