Reply on: TA #53200:
asiže interný predpis, pre zamestnancov... keby to vypísali do prepravného poriadku, slepcovi by to veľmi nepomohlo ? celý DPMK je tajný, áno utajujú čo sa len dá, napríklad aj odchody služieb sú automaticky tajné lebo o tom JA neviem
. O cezpoľných sa ani nebudem vyjadrovať.
redburger
1 - no potom to je už úplný bordel, tak na to sa to zavádzalo, aby sa to niekedy používalo, inokedy nie a ľudia z toho budú už načisto zblbnutí ?
2 - kúrilo, ale ako, aj sme sa tu o tom bavili, že sa nekúri, ako je potreba, ale ako nejaký dispečer určí, nejaký stupeň, čo v každom druhu vozidla znamená niečo iné.
3 - tu Ti musím dať za pravdu, je to ozaj tak. Ale napríklad pár dní dozadu cestujem L2, jedni chalani chceli otvoriť okno a na všetkých oknách tam bolo v drážke dačo namontované, takže sa nedalo otvoriť ani jedno
4 - povedal som, nieje kúrenie, ako kúrenie ( ? )