Reply on: Papyr #4798:
A samozrejme, u nas este jeden faktor - ak prevadzkujes elektricku MHD, ma byt dopyt po cestovani danou trasou pokial mozno co najviac rovnaky po cely den. Opat za predpokladu, ze nie si az taky velky odberatel energie, aby si mal s elektrarnami vlastnu zmluvu na ceny za odber
balky
Druhy postreh:Minule sme riesili problem Slovenska. Pre "par ludi " by tu kdekto navrhoval nove zmeny liniek, no pre ludi z casti velkeho sidliska by ste jedinu celodennu linku bez mihnutia oka zrusili-bez nahrady. Vravim, ze to nie je linka kvoli jednej zastavke (Kostol), ale pre obyvatelov z konca sidliska. Nakoniec, preco sa ludia z Berlinskej, Hanojskej nestazuju, ze vsetky linky pocas celeho dna nekoncia na Madridskej?Asi preto, ze ich to netrapi.
Skor by som medzi panelaky presmeroval L35.