Reply on: TA #43501:
Ano, v celkovej cene za pracu boli aj uhrady brigadnikov. Je to na slak trafenie, ale tito zamestnanci boli zaplateni dvakrat.. Trosku este raz rozpisem: Ty si zamestnanec DPMK, udrzbar tratoveho vedenia. Vezmes si dovolenku, ktoru ti samozrejme, DPMK zaplati. A tu dovolenku vyuzijes na to, ze si zabrigadujes u mna, budes kopat diery na stlpy a tahat trolejove vedenie, za co ti zaplatim pre zmenu ja... ?
5
Áno, zachádzka na stanicu by tam až do jej zatrolejovania chýbala, to je iste mínus. Potrebu spojenia ŽST so starou nemocnicou a Cassoviou chápem. Veď aj cezpoľní majú právo byť chorí, umierať a nakupovať priamo. ?
No a po krátkej sarkastickej vložke ešte k nápadu 71 nosič a 72 doplnok. Dobrá myšlienka, len potom nerozumiem zmyslu 72 od NO po HMT. Iba žeby sa zrušil autobus do Džungle alebo by na ňu prispievalo Tesco.