Reply on: LeLe #32854:
? waw, tak to bude sila. Ak pôjde naozaj všetka doprava tým jedným pruhom na Rastislavovu, tak to je vynikajúci nápad. Aspoň by sa mohlo na ten čas zmeniť vodorovné dopr. značenie a urobiť na Rastislavovej 2 pruhy smerom na juh po križ. s Kukučínovou a tú spolu so Zborovského zjednosmerniť. Inak si neviem predstaviť, ako tadiaľ prejdú v špičke všetky autá.Navyše TD bude musieť byť nahradená AD.
, vraj sa v autobusoch vyzna ako murar v patologii. Aspon z toho co som zatial pocul
m2001