kôli čomu sa vlastne jazdilo na zadný zberač? (zníženie opotrebenia?) a aký je dôvod, že sa prešlo na predný
? ? ?
? ? ? Akurát ma prekvapil vnútorný transaprent BUSE že je ten väčší "ikarusacký"... ?
KVKV
No ja aspoň slabo dúfam, že ked si máme zvykať na častejšie prestupy (nič proti nim), tak že snáď niekomu z kompetentných docvakne, že by sa malo niečo robiť aj s tou zastávkovou turistikou.
(prípadne dajme návrh subjektu „5“)