kôli čomu sa vlastne jazdilo na zadný zberač? (zníženie opotrebenia?) a aký je dôvod, že sa prešlo na predný
? ? ?
? ? ? Akurát ma prekvapil vnútorný transaprent BUSE že je ten väčší "ikarusacký"... ?
KVKV
Asi ma to baví na rozdiel od dobre platených profesionálov z dpmk . Aspoň máte z čoho čerpať. A zadarmo !! Ja som ešte zatial žiadny návrh nedal, iba som sa vyjadroval k roznym návrhom.