Reply on: Papyr #28369:
A skym by si sa ako rad porovnaval ? S "Bangladezom" alebo skym, ak ano to potom kosicka doprava je potom suprova a mame super-moderne stroje a vsetci sme happy ?, mal by si sa zobudit zo sna a zistis ze zijes v EU a ze sa musime zrovnavat s najlepsim alebo aspon lepsim...(urcite by ti nezaskodilo ak by si vytiahol svoju "zadnicu" z KE a ist sa pozriet na par tyzdnov-mesiacov ako to vyzera inde a zmenis nazor (mozno teda lebo u niekoho nepomoze uz ani svetena voda) ?
grofmathias
samozrejme, netvrdím, že nie je prehnané...niekoľkokrát som písal do DPMK, pričom nik sa neozýval....kašlú na pripomienky. Starý socializmus, "my diktujeme, vy si robte čo chcete" panuje v DPMK. Aj to nešťastné linkové vedenie, aké spravili, je na smiech. Ja za 20 minút som prezentoval vlastné, myslím, lepšie vedenie.
Včera som cestoval na Ťahanovce, od zastávky Sokolovská šli za sebou L17, L32, L34 a o tri minúty na to L36. Je to total nezmysel toto. A najviac ma ide potešiť, ak dajú náhradu za trolejbus 71, ako včera, malú starú karosu. Pričom na L12 si veselo chodí stredný solaris. Je to krok k zákazníkovi?
Po ďalšie, máme prestupnú tarifu, na kieho oného zostáva 4-zastávkový lístok??? 15-minútový by bol lepšou voľbou, keďže ten na 4 zastávky je neprestupný. Je to na smiech....