Reply on: Dopravák #2214:
To co pise pan primator su typicke socialisticke dristy v style, lod sa potapa, ale hudba hra dalej. Ked som vcera pozeral TA3, skoro mi oci vypadli, ked som zbadal titulok MODERNIZACIA ZELEZNIC JE V PLNOM PRUDE... Je mi z toho na bleee.
v priebehu roka sa este dockame prekvapeni od DP 
balky
Nakoniec aj spominana L4. Stve ma, ked ide L4 od Kuzmanyho a vzapati L7.Dve naraz po skoro jednej trase. Stacilo by upravit CP L4.
A k zrychlenym spojom nemam slov. Stve ma, ked stojim na zastavke a popri mne prefici skoro prazdna L5x. Skor by som setril na tychto linkach.