Reply on: KVKV #17816:
A zabudol som - túto diskusiu už pozerá aj veľká časť kompetentných na rôznych úrovniach, ani by ste neveril. A je tu viac priestoru, odbornejšia zostava a rozhodne nezávislejšie prostredie ako u väčšiny možných médií, takže tu je to celkom dobré miesto na diskusiu. Odpovede kompetenetných tu zrejme ťažko nájdete, ale buďte si istý, že toto fórum už začína vplývať na konanie zodpovedných (tí „lepší” tu sú ochotní načerpať infomácie a prípadne sem-tam aj zmeniť názor a tí „horší” sa možno stanú opatrnejšími...).
Vďaka mládeži za toto fórum (aj keď má svoje muchy, ale veď nič nie je dokonalé), podľa mňa má zmysel, a nie malý.
KVKV
Tak tento článok z Korzára je naprosto zretelným opisom toho o čo tu ide. Dve lotrovsko-gaunerské skupiny sa snažia z toho poondiateho chátrajúceho dpmk rozkradnúť a vytunelovať ešte to čo sa dá. Nakolko sa akosi nedohodli tak sa začínajú verejne osočovať. Tu nejde o to, kto kradne a tuneluje , ale kto BUDE MAŤ MOŽNOSŤ KRADNÚŤ. Proste už strácajú glanc, zlodeji sa nám tu pohádali. Z článku je naprosto jasné, že o nejaké rozumné koncepcie tu vobec nejde, takže nejaká otázka AD/ED je pre budúcich mocipánov dpmk úplne nezaujímavá. Vyrobiť z toho pre seba zlatú baňu, veď predsa volebné obdobie je tak krátke a to treba stihnúť zbohatnúť a zaistiť si budúcnosť.
V tomto meste zrejme nie je nikto schopný ani ochotný si uvedomiť že dpmk je firma technického charakteru rýdzo apolitického a že má KVALITNE slúžiť všetkým občanom.
VELMI BY MA ZAUJÍMAL NÁZOR PÁNA PRIMÁTORA NA PROBLEMATIKU SPOLITIZOVANIA MHD A DPMK.