KVKV: Ano, viem o tom, my ich sice nemame, ale v Krasnanoch ich je plny konecnik. A prave kvoli chybajucemu galvanickemu oddeleniu tam bol nejaky problem, takze sa najprv pani z Drahoveho uradu vyburili, ze sa norma porusuje a vzapäti na to udelili dalsiu vynimku, resp rozsirili tu povodnu. Rad by som vsak vedel, ako to dopadlo v CR, kedze aj tam plati rovnaka (podobna) norma.
redburger
musi to byt hluk,lebo za idealnych - hlacvne vecer - podmienok ja,co byvam na jazere az pri hornade,v pohode počujem rychliky,čo mastia do čiernej nad tisou,alebo blava po južnej - čo je trať ešte dalej. ja len tolko. inak nazor: v ziadnom pripade nerussit kolajove vozidla len preto,ze robia hluk.. ja som za ich rozmach,neni vo čem ?