...ešte pribudnú dva zo Strausbergu, #9050 a náhrada za 9006. Údajne by mal zostať zachovaný jeden historický v povodnom nátere bez np dielu (že by povodný 9006 ??? budem vedieť presne 6.6.13)
Strašne by ma zaujímalo,či by bol dotyčný vodič hyperaktívny aj v prípade určitého "chráneného" poddruhu cestujúcich?!
Skrátka aktívny blbec,horší,ako triedny nepriateľ... ?
Šéf košického magistrátu Richard Raši špekulantov varuje.
„Ak o probléme zistíme viac, zasiahneme ako proti organizovanej skupine porušovateľov zákona!“ vyhlásil Raši.
Napísal som že tá úvrať na Optime v dnešnej situácii stačí. samozrejme, ak by sa mala realizovať trať na letisko alebo sa vrátiť k niekdajším 1-minútovým intervalom na R-kách (utópia), tak by to nepostačovalo. Ale nedá mi nespomenúť - obrovská škoda zo strany DPMK zrušenia výhybne Pereš v minulosti. Inak ak úvraťovú konečnú, tak by som ju riešil za zastávkou Pereš, a jednu linku (posilnenú bývalú 5-ku) ťahal až sem. Najmä keď NDS-ka ide stavať semafór na Pereši.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
2TheMHDmarek
Šéf košického magistrátu Richard Raši špekulantov varuje.
„Ak o probléme zistíme viac, zasiahneme ako proti organizovanej skupine porušovateľov zákona!“ vyhlásil Raši.
HA HA HA, pán primát(or)! ? ?