Reply on: Dispecer #8145:
smiešno mi je, keď čítam o presunutí do obdobia 2014 až 2020. Skôr by bolo vhodné napísať, že sa odložilo na neurčito – teda po slovensky nikdy. Začala sa už vôbec elektrifikácia trate do Moldavy nad Bodvou? Už sa o tom toľko popísalo, že sa ide na to a kde nič, tu nič.
110mat110