Reply on: Rudyke902 #6919:
Nedokážeš pochopiť že na tie tvoje eRky USS neprispieva vôbec? USS platí IBA za vnútrozávodnu dopravu a presuny na prázdno do USS. Za R a RA neplatia ani cent. A okrem toho, električka si nemôže skrátiť trasu ako autobus na RA, tým, že ide po výpadovke, električka musí ísť po koľajniciach a nezastavovaním v zastávkach by i tak nič neušetrila, ak by sa potom vliekla kdesi za ďalšou plus križovatky. To tvoje porovnávanie citelisu a sólo električky - mi povedz kedy to tak je, o akom čase, lebo v čase keď chodia citelisy (a iné klbáky) na RA, na R sú dlhé alebo dvojvozňové električky, a keď chodí sólo tak na RA je malý autobus (prejazdy nočákov) a teda majú električky VŽDY väčšiu kapacitu. Okrem toho, koho by oslovila linka idúca po Prešovskej a Opátskom, kde ani bežné linky často nestoja, tých pár zastávok na ktorých linky RA zastavujú bohato stačia. A tým tvojím vyplakávaním tu i tak nič nevyriešiš, aj tak sa pri Baumaxe bude stáť, a môžeš sa aj na hlavu postaviť.
Rudyke902
A s tým riešením ED - to som napísal ako príklad - keď niektoré linky RA takto fungujú že nestoja na všetkých zastávkach po svojej trase - a nikomu to nevadí, tak prečo by aj ED a niektoré linky R v tom useku tak fungovať nemohla? Zvyk je železná košeľa..
Všetko je ale vec názoru a diskusie.. Tak ďakujem všetkým za názor. Dobrú noc. ?