Reply on: horehronec #17719:
Ano, to co som pisal ja, je ideal. Kvalitu jednotlivych dopravcov v CZ+SK mozeme zmerat aspon orientacne tym, kolko odrazok v mojom texte splnaju. Prezradim dopredu, ze vsetky nesplna ani jeden (hlavne preto, ze nikde sa neda platit elektronicky, nanajvys kartou na pokladni). Schvalne si skuste obodovat krajske mesta Slovenska, to je taka domaca uloha, zistite, kde priblizne ste.A k tej zivelnej akcii - ako spravne podotkol JJ, nebolo to az take zivelne. Za ZIVELNE sa skor da vyberanie noveho dopravcu 18 dni pred zaciatkom ucinnosti CP. Napriklad.
"Koti se nam kocka. Koti se prekotne. Co mam delat, aby se neprekotila?"

JJ
po týchto troch mesiacoch sme sa rozhodli s ešte inými ľuďmi, ktorým nie je jedno, ako sa problematika vyvýja riadiť heslom
aký požičaj, taký vráť !!! - ale nie preto, že by niekto bol zlomyselný, ale preto, že inak to nešlo. a prináša to ovocie. celý čas sme opakovali, že je potrebné založiť Dopravný podnik mesta... a predstav si - to čo sa nepodarilo za 17 rokov od revolúcie, sa podarilo za 10 mesiacov - 26.10. sa môžeš zviesť s niektorou z prvých nových liniek DPM - i keď pôjde len o minibusy, ale niekde začať treba.
a trolejbusy? do konca mesiaca sa všetci dozvieme, kedy a či vôbec.