Reply on: VLK #9750:
A co ak ich naopak bude vozit do tych casti mesta, kde MHD nejde vobec alebo iba raz za hodinu? Odkial vies vsetko tak podrobne dopredu? Co vobec mas proti cloveku, ktory jazdi sukromne, dotacie z nasich dani nezerie, je lacnejsi ako zderska SAD a chova sa slusne? To akoze ked SAD vyrobi svojim antizakaznickym chovanim dieru na trhu a nejaky sukromnik sa tuto dieru snazi zalepit, to mu to mame zakazat, najlepsie mu aj nejaky trest udelit, aby nedajboze neschopna SAD neutrpela nejaku ujmu? To kde sme? Dobre rano, uz tu par rokov mame kapitalizmus a volny trh!

Tych kruhakov sa iste dockame. Nakoniec, je tu uz ista tradicia v robeni ciest v zime.
LUK
"...chcel by som len doplnit dalsie mesto, ktore nema nocnu verejnu dopravu - Brusel. Teda vraj tu je jeden nocny autobus z centra do Ixelles, co pokryva asi 3 percenta uzemia mesta. Da sa teda povedat, ze Brusel nocnu dopravu nema. Posledne metro a elektricky chodia okolo polnoci, prve po piatej rano. Ale zato doprava cez den je ukazkova.
S pozdravom..."