Práve sme si so spolubývajúcimi pozreli sci-fi a mám Vám odkázať (teda asi hlavne Kamimu), že je to super a dobre sme sa zabavili ? . (Robím reklamu, kade chodím ? ).
Ja len doplním, že 955BC sa v sobotu pokazila na L22. Dojazdila síce až do večera, ale veľmi čudne jej hučala zadná náprava a dosť čudne tiež hučal motor, keď sa pohýňala zo zastávky - to bola jazda! Myslel som, že sa niekde v polceste rozpadne... a nakoniec dojazdila až do večera. Od nedele jazdí miesto nej 460AI.
Nie vsetci prispievatelia pochadzaju z BB, a ak si preklikavala aj ine fora..., tak si mohla zistit, ze sa tam vyskytuje aj rovnaki ludia.... teda prispievatelia, kt. prispievaju aj do BB, ale aj inde....maju skratka prehlad....
mimi