Práve sme si so spolubývajúcimi pozreli sci-fi a mám Vám odkázať (teda asi hlavne Kamimu), že je to super a dobre sme sa zabavili ? . (Robím reklamu, kade chodím ? ).
Mal som los problemos, uz je to ok. Tesim sa na Vas vo Stvrtok.
mimi
716BE, 997BS, 348BJ
L25+91 036BM
Kami ak si tu niekde napíš ako sa ti to páči?